UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

SzampwSzanowna redakcjo Portel. Jak już mówicie o kupnie miesa w Elblagu to warto byłoby przypomnieć historię elbląskich Zakładów Mięsnych przy ul. Żeromskiego. A Gwarantuję Wam, ze. .. jest o czym pisać. Jeśli chcecie, do waszego archiwum podrzyciłbym film o zakładach mięsnych :)

kpkpspoko