UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Smutne wrażenie robi to moje rodzinne miasto. Starówka zupełnie bez wyrazu i atrakcji przyciągających turystów. .. strach przejechać samochodem bo idiotycznie oznakowane ulice to pułapki grożące mandatem. .. puste, płatne do godz. 20-tej parkingi odpychają z tego miejsca mieszkańców i turystów. .. totalna paranoja. .. Pan Prezydent bez żadnego skutku wydaje pieniądze na reklamę w Gdańsku a nie widzi ogromnego, darmowego na setki samochodów parkingu przy starówce na Długich Ogrodach napędzającego klientów. .. pozbawione sensu w tym mieście marzenia o aquaparku mają stworzyć wrażenie dbałości o mieszkańców, którym potrzebna jest najpierw godziwa praca, inwestorzy a potem rozrywki. .. gdzie jest ta przedwyborczo deklarowana pomoc panów Rybickiego i Schetyny?. .. wygrali, pojechali i zapomnieli. ..

kawu_1