UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A może odruchowo uciekł...nie przesadzajcie, czasami w obliczu strachu różnie regujemy. Np ten ktoś mógł zawsze ostroznie jeździć i nagle cos takiego i prawdopodobne utracenie prawka. Mogło to go przerosnąć. Mógł tez byc pijany...różne scenarjusze. Oczywiscie zachował sie nie odpowiedzialnie....ale nie wyrokujmy zaraz...
świadek