UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
do-erg-. prosze wytlumacz mi jak chlopu na miedzy, czy Bazantarnia siegala az do ul. Czestochowskiej i stad ta lokalizacja mlyna. przepraszam ze jestem dociekliwy, ale jako rodowity 60 letni mieszkaniec Elblaga dopiero o tym sie dowiedzialem. Pozdrawiam.