UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pierwsza połowa super, druga beznadziejna (jak można było dopuścić do dwóch set w tak ważnym meczu) Tylko wynik cieszy. Najlepszy był Gut. Mam nadzieje, że Rutkowskiego nie "wygryzie" Zambrzycki, bo jest od niego o wiele gorszy. Z drugiej strony gdzie było to nowoczesne ustawienie z 4 obrońcami, które nasi piłkarze tak skutecznie dopracowywali w sparingach?

oli