UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

On nie ma kolegów... i to jest w tym wszystkim najgorsze... skoro juz którys rok z rzędu krzyczy, to i nadal krzyczeć będzie, bo wie że niektórym się to podoba (takim samym nieukom jak on). Niestety. Brawo chłopaki za punkty. Oby tak dalej!

ws