UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bo, jak sama nazwa wskazuje, UCZYLI, a nie wypełniali stosy niepotrzebnej makulatury i nie zajmowali się ewaluacją. Mieli również wsparcie ze strony rodziców uczniów. Uczniowie uczyli się, a nie tylko przychodzili do szkoły, bo muszą. Dlatego już nie pracuję w szkole, chociaż tęsknię za normalnością. ..