UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Nie narzekajcie panowie wojskowi, pracuje z Wami od lat, pracuję z waszymi zonami, nie porównujcie swoich stałych pensji, nie mówię już o dodatkowych, ,zastrzykach, ,pieniężnych kilka razy w roku -do pensji ciężko pracujących Polaków, twierdzicie, że każdy może iść do wojska? tylko skąd to wojsko znajdzie tyle etatów. Mieszkania dostajecie, faktycznie na odejście musicie je zdać, ale wojsko daje wam kasę na kupno nowego, reszta Polaków o ile stać na raty bierze kredyt na 30 lat na kupno mieszkania. Jezdzicie do Afganistanu?, nie jesteście bohaterami, jesteście najemnikami, jedziecie zarobić kasę, nie walczycie za swoja ojczyznę, także nie przypinajcie sobie zasług, wasze zony jak zginiecie ustawione będą przez pieniądze z naszych podatków do końca życia, a jak umrze cywil Zusowski to dzieci dostaną 500 zł renty rodzinnej. Nie przyrównujcie się do innych ciężko pracujących Polaków, nie macie na chleb?>, to tylko dlatego, ze złe się prowadzicie.
pracownik wojska