UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

tak jak powiedzial juz jeden trener( Resowii) - wczesniej, conca w tej lidze jeszcze nie raz namiesza i to druzynom z gornej polki, brawo Conca. Olimpii juz rura mieknie i wszystkim kibolkom mowimy na kolana i prosic o lagodny wymiar kary w 15 -tej kolejce, zobaczymy ilu was naprawde bedzie???. .. .. tym