UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do Piknik ty chyba naprawde nie widziałes tego meczu albo się jakiegos gó. .. a napaliłeś mecz był fajny i przyjemnba atmoswera na trybunkach tylko sędzia dawał du. .py tak jak dla Conci tak i dla Garbarni Conca brawo byłem na meczu Ol i od ziewania mie szczeka rozbolała to dopiero jest paranoja wiecej ruskich a bedzie jeszcze gożej Pozdrawiam

kokobello