UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do Piknik ty chyba naprawde nie widziałes tego meczu albo się jakiegos gó. .. a napaliłeś mecz był fajny i przyjemnba atmoswera na trybunkach tylko sędzia dawał du. .py tak jak dla Conci tak i dla Garbarni Conca brawo byłem na meczu Ol i od ziewania mie szczeka rozbolała to dopiero jest paranoja wiecej ruskich a bedzie jeszcze gożej Pozdrawiam
kokobello