UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ty koleś kibicujący Polakom i Elblążanom poczytaj co piszą goście o Concordii i nie ,,sraj,, we własne gniazdo (jeżeli oczywiście z niego pochodzisz !!! Osobiście nie sądzę . http://www.garbarnia.krakow.pl/

Kibic Concordii