UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jak tak dalej pojdzie to na Conce zacznie przychodzic wiecej ludzi niz na Olimpie. kibice OE krzycza do Conci "po co wy gracie jak wy kibicow nie macie" a ja spytam tak: po co gra Olimpia jesli nie chce awansowac? tluymaczenia o czekaniu na stadion to marna wymowka. no chyba ze OE jest po prostu na tyle slaba ze nie odpuszcza meczow i przegrywa zasluzenie. budzet Conci jest pewnie ze 2 azy mniejszy niz OE, a mimo to jutro prawdopodobnie przeskoczy ich w tabeli. ruski zaciag ewidentnie nie zdaje egzaminu, a taktyka trenera "w kazdym meczu na 0:0" to kpiny z kibicow - w tej slabej lidze OE powinna grac ofensywnie i widowiskowo, tak jak za Arteniuka.