UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy to jest piłka nożna czy jakaś groteska. Wydaje mi się, że w tym przypadku występuje totalny brak szacunku dla kibiców i tu nie ma żadnego usprawiedliwienia. Wydaje mi się, że należy się zastanowić nad sensem dalszej egzystencji.

M-20