UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

demolka miasta to także demolka ludzi, co widać słychać i czuć. .. Pisanie bzdur o innych, a samemu przed kompem. .. . przecież nikt nie jest bezimienny. .. .nawet przy dynamicznym adresie IP nic to nie zmienia. .. myslenie nie boli. .. a organ(rozumek) nie używany zanika!

klm