UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a kogo obchodzi co kto robi w swoim wlasnym domu po pracy?murarze, hydraulicy, mechanicy, budowlance, i inne grupy spoleczne nie pija tak?tylko zolnierze?albo moj przedmowca jest glupi albo ograniczony i zakompleksiony. a co do nserowca to kazdy powod jest dobry zeby sie przyczepic, kolor lisci tez nie bardzo wyglada na drzewach prawda?elblaskie spoleczenstwo jest denne skrajnie nizinne i beznadziejne, wiejskie klimaty rodem z pgr nie obrazajac pegierowcow.