UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ja tez znam kilku i gwarantuje mojemu przedmowcy ze czasy sie zmienily i predzej zlapiesz pijanego w cywilnym zakladzie pracy niz koszarach ale to tak juz jest w nizinnym spadajacym na psy szumnie zwanym nadal miastem elblagu, grochowka ktora dzisiaj serwowali zolnierze tez byla za slona?