UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
kolego mocarny, tak już nie szarżuj z tym "siedzisz tylkoprzed komputerem". Pomyśl cymbalisto jeden z wielu, o tych którym nic innego nie pozostało jak siedzenie przed komputerem. Miło było słyszeć zapewnienia, że Fidelitas to nie wyścig a potem zobaczyć rozdawanie medali dla najszybszych :D Trzeba było jednak cisnąć po medal :(
mocarniejszy