UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Andrzej G jechal z grupa, ale skad Ty cyklop mozesz to wiedziec, skoro siedzisz przed monitorem caly dzien? Nie dojechal sam z 5 min przewaga, tylko wjechalo dwóch razem. Nie podpisany, też możesz dołączyć do ekipy Wadeckiego, ale jest jeden warunek: aby jakoś jeździć trzeba trenować jeżdżenie na rowerze a nie jedzenie chipsów. Druga sprawa, że tej ekipy tam nie było. .. ale jak masz to wiedzieć skoro tam nie byłes, bo siedziałes w tym czasie przed kompem?

do cyklop i innych słabeuszy