UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
O co Wam chodzi? W rajdzie brały udział dwa rodzaje uczestników - ci którzy chcieli przejechać trasę rekreacyjnie i ci którzy chcieli się pościgać. Ci rekreacyjni mają pretensje do tych co się ścigali, a ci co się ścigali mają pretensje że nie wygrali bo startowali lepsi - zawodowcy. Jeżeli biorę udział w rajdzie rekreacyjnie to mnie nie interesuje, że inni się ścigają. Analogicznie jeżeli się ścigam i przegrywam z zawodowcem to może czas potrenować i samemu spróbować przejść na zawodowstwo skoro ten wyścig jest dla mnie taki ważny jak i całe kolarstwo? Nie możecie traktować tego rajdu jako wydarzenie w którym każdy znajdzie coś dla siebie? Nic tylko narzekanie i narzekanie. ..
Administrator