UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fakt! Stoisk mogło być więcej. Jednak to jest Elbląg. .miasto w którym ludzie żądają wiele mało dając od siebie. Na pewno za rok będzie lepiej. Ja w to wierzę. Poza tym zależy czego się szuka na takich eventach. .. Mi tam się podobało. .; -)

xxcx