UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Impreza taka sobie. Moj Kapsel sie znudził wyciągnął łeb z obroży i poszedł sobie do domu:) Zabrakło mi pokazie umiejętności psow przewodników osob niewidomych z fundacji "VismMaior", i psów asystujących. Był jaka organizacja. Mało stoisk z artykułami dla psów. Było tylko jedno. Poprawie sie. A dae zdjęcia?

Pies na baby