UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Za to dzisiaj mamy spkoj. Mlodych nie stac na mieszkanie a co dopiero na dzieci? To juz nie te czasy, ze w kazdej rodzinie bylo dwoje dzieci a czesto troje i wiecej. Dzisiaj jedno to juz wyzwanie z takimi zarobkami. Mowa o Elblagu. Zarobki minimalne oplaty maksymalne. Bajka!

pewien trzydziestoparo latek