UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Powiem tak jak narazie nie przegrywamy jest ok ale. .. samymi remisami sie nie utrzymamy teraz musimy wygrac gramy u siebie z przed ostatnia i ostatnia druzyna musi byc 6 punktow bo jak nie teraz to kiedy? To co wyprawial zawodnik z numerem 8 u nas to masakra slaby jest brakuje nam dobrego pomocnika i napastnika bo ten nowy Rienat Taibov. .. zreszta sami widzieliscie. Co do aspektu kibicowskiego oflagowanie luku marne tylko do polowy zabraklo chociaz jeszcze jednej fany, kulturalny doping ok ale kazdy wie czemu tak bylo, niemiej jednak musimy sie ogarnac bo slaba frekwecja jak na mobilizacje i w mlynie i na prostej na ten temat juz sie wypowiadalem ze szkodzi nam zgoda z L. A i teraz niech ci wszyscy krzykacze co pisza ze nowy stadion na 4 czy 5 tys jest za maly niech wlasnie spojza na frekwecje i ten nowy obiekt bedzie trudno zapelnic.

zxcv