UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Spadając do niższej ligi powinno się iść za ciosem i dążyć do powrotu o klasę wyżej. Zawsze innym drużynom źle sie gra ze spadkowiczem. Jakby nie było przynajmniej jeden sezon mogli sie tam trochę ograć na wyższym poziomie rozgrywek i mimo spadku coś wynieść z tamtej gry. Jeżeli juz z góry"działacze" i trenerzy po spadku stawią aby tylko utrzymać się w pierwszym sezonie nie stawiając piłkarzom celu awansu to zostana tu na wieki.

stara prosta