UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszystkich przygłupów z Solidarności, PiS i innych przydupasów watykańskich pedofili informuję, że gdyby nie Wielki Lenin Wiecznie Żywy, to Polska najprawdopodobniej do dziś byłaby rozczłonkowana pomiędzy trzech zaborców i nie poradziłby tu nic żaden Piłsudski ze swoimi paroma tysiącami chojraków. Także japy na kłódkę i oddać szacun Wodzowi Rewolucji a podziękować za pomoc w odzyskaniu przez Polskę niepodległości, bo gdyby nie on i jego bolszewicy w Rosji, to nie moglibyście nawet szczekać na niego w internecie po polsku.
papież tygodnia