UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Choć nie jestem apologetą pana Wałęsy śmieszą mnie te wręcz humorystyczne protesty socjalizujących sierot po zeszłej epoce z byłych komitetów, komend i krucht kościelnych, którym i nikomu innemu zawdzięczamy bylejakość naszego realu w postaci Modrzewin, Zakładów Mięsnych, mostów wąskich i nie żeglownych, śmiesznych, groteskowych niby portów, dziwnych statków niepływających etc. .. .. przykłady można by mnożyć. Nikt, tak Elbląga nie spostponował jak ta grupa - oczywiście mając pretensje do wszystkich wokoło.
MiejscowyAborygen