UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Różnica w porównaniu do ubiegłego roku znacząca. Widać jednak brak kołowej i brak równorzędnych zmienniczek na rozegraniu. Tak czy inaczej miło było wczoraj być na trybunach gdy Mistrz Polski musiał się ugiąć przed naszym EKS-em :)