UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak na pierwszy mecz w Elblągu nowa bramkarka spisywała się całkiem dobrze. W meczu rozegranym w niedzielę o godz. 10 również broniła bardzo dobrze w meczu z SPR Lublin. Zespół Startu w tym spotkaniu mimo porażki 33:29 zaprezentował się dużo lepiej. Gdyby wykorzystały 3 rzuty karne wynik mógł być jeszcze lepszy.

marek23