UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo fajny koncert. Pan prezydent troszke zabalowal ;) Czyzyk jak zwykle pitolil bez sensu. Ale artysci bardzo fajni. Mysle ze zwyciestwo tego pana to byla zaplanowana akcja, jakos tak mi sie wydawalo, moze kartki do glosowania trafily w wiekszej ilosci do jednych rak? Nie wiem, ma pewno artysta nie wystepowal najlepiej, co mozna bylo zaobserwowac zaskoczeniem publicznosci kiedy ogloszono wynik. Nie moge tez pojac, czemu na takiej imprezie sprzedaja z namiotu piwo i kaszanke. Za rok bedzie lunapark rozlozony. Ludzie, sluchac wierszy i palaszowac kielbase z piwem??? Jeszcze jedna uwaga, bardzo nieuprzejmy dozorca w galerii, ja rozumiem ze zamknieta dla postronnych, moge zrozumiec ze toalety tez zamkniete, ale kultura osobista wymaga nie krzyczec na ludzi, nie mowic wyjsc mi, zamkniete, nie wolno wchodzic. Burak, ale dzieki takim ludziom wiem co to kultura, zaczynam ja doceniac.

Czytelnik_MOBI_2467