UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Te głupki nie łapią bandytów i chuliganów, bo się ich boją, tylko czepiają się normalnych ludzi. Dostali rozkaz z góry, żeby walić mandaty za byle co. Polska jest krajem mafijnym i panuje reżim jak za Stalina. Chwała ryżemu za terroryzm wprowadzany w Polsce.