UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do ludzi nawołujących do innych: "gdzie był Łuk", "czemu nie śpiewali". Mam pytanie a co Wy zrobiliście w tym temacie? Nikt nie zabrania śpiewania. Były takie czasy, że prosta dopingowała cały mecz? Były! To czemu nie pomogliście w sobotę piłkarzom? Do kolegi wyżej, co Nas obchodzi Olsztyn i jego drużyna? Zajmijmy się sobą.
OnZły