UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na gumakach z Wartą Poznań było 4 tys. i niech to będą w 3/4 pikniki, niemniej jednak frekwencja do pozazdroszczenia. .. Boli, że Olimpia ma takich kiboli. .. Z Koroną zero oprawy, jedynie oflagowanie, a mecz wysokiej rangi. .. nawet Grudziądz ma lepszą ekipę od naszej jeśli chodzi o kibicowanie. .. Smutno mi z tego powodu, bo nie widać w niedalekiej przyszłości poprawy takiego stanu rzeczy. .. Kasę do puchy wrzucam, a na trybunach zero kibicowania - choćby po strzelonej z karnego bramce. .. Na Olimpię mam karnet i namówiłem jeszcze 3 znajomych z roboty do zakupu. .. Gdyby tak każdy jeszcze choć po 1 przyprowadził, to byłoby już nieźle. I jak już wylewam frustracje, to napiszę, że brakuje mi zorganizowanego dopingu PROSTEJ, bo choć pod 40-dychy, to jednak tradycja i znajomi zostają a chciałoby się pokazać młodzieży z Łuku, że weterani też potrafią. ..

OE