UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
sportowo mamy druga lige pod wzgledem kibicowania jestesmy najwyzej w czwartej /dwa mecze 1000 kibicow/ tak wiec pilkarze wyprzedzaja nas o dwie klasy. Wiec my kibice nie mamy zadnego prawa do krytykowania pilkarzy, trenerow wzywania do jakis bojkotow dopoki sami sie nie podciagniemy na ich poziomu. Jezeli chcemy miec widowiska pilkarskie na dobrym poziomie musimy zaczac naprawe od siebie. Prawda jak to sie mowi jest "naga" i nie jednego zaboli ale taka jest. Milego dnia.
gafa