UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bojkoty, by nie chodzić na Concordię!!! Co jeszcze wymyślicie pseudokibice. .. Aby nie chodzić na Concordię najpierw trzeba dopingować Olimpię. Wstyd mi za Was pseudoolimpijczycy od siedmiu boleści. i niech jeszcze ktoś z łuku zaśpiewa emeryci i renciści, to będziecie dla mnie skończonymi [...] bez ambicji i honoru.
emerty z prostej