UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do Jasi jestem w posiadaniu płyty na której jest mnóstwo zdjęć i pocztówek z Elbląga z przedwojnia i starszych, około 700,są nawet z wizyty Hitlera w Elblągu, jest nawet kilka filmów ( targ rybny, otwarcie mostu, i z kanału ) tylko jak Ci zapodać ?