UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wystarczy "dobrze" podkreślam "dobrze porozmawiać" z dowódcą jednej z elbląskich inżynieryjno-technicznych jednostek wojskowych i problem będzie rozwiązany, wojsko będzie miało ćwiczenia w terenie, pomoc obronie cywilnej, współpracę z innymi służbami jak to zostanie udokumentowane najmniej jest ważne udostępniając jeden ze swoich mostów czy to pontonowych, ruchomych, stacjonarnych. Wystarczy tylko odrobina dobrej woli i sprzęt na który płacą podatki wszyscy Polacy będzie mógł się przydać (opinia publiczna nie jest informowana o kolejnych polskich wojnach, więc nie ma sensu by ten specjalistyczny sprzęt rdzewiał w magazynie). Dlatego zwracam się do lokalnej władzy niech postara się wykorzystać istniejące proste rozwiązania. Dodatkowych pieniędzy na inwestycje nie będzie, każde dodatkowe zadanie to oddzielne projekty, pomiary, dokumentacje, uzgodnienia, opinie etc. , a wykonawca nie działa za darmo. Mając na uwadze zebranie doświadczeń przy tej inwestycji i wykorzystanie ich dla lepszej przyszłej działalności przy inwestycjach.

Zainteresowany Mieszkaniec