UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Dla mnie wszyscy, ktorzy zaplanowali i przyjeli projekt przebudowy tej drogi powinni zostac usunieci ze stanowisk lub honorowo ustapic. Bo dali wyraz glebokiej ignorancji lub niekompetencji w dziedzinie, w ktorej mieli byc specjalistami. I jestem ciekaw czemu we wszystkich urzedach jest jakis Lukaszuk??? Jestem ciekawy jak przewidzieli sytuacje kryzysowe. Zaraz bedzie zima-okres czestych podtopien naszych okolic. Jak odpowiednie sluzby maja reagowac w takich sytuacjach. Jesli w Kadynach wybuchnie pozar-straz pozarna z Elblaga bedzie miala blizej niz ta z Tolkmicka, a i tak zanim dojada to wszystko ch. .strzeli. Podobnie z pogotowiem czy policja. Ciekawe czy gdyby w Kamionku czy Kadynach mieszkala schorowana matka Pana Lukaszuka to wszystko tez by tak wygladalo. Na pewno cieszyl by sie ze moze jechac 60 km na poczte zeby zaplacic jakis rachunek czy wyslac paczke, zawiesc mame do lekarza na kontrole, zawiesc dziecko do przedszkola i budzic je godzine wczesniej niz zawsze. Przeciez 60 jest do Gdanska w jedna strone a ja mam tyle kilometrow robic do pracy i z powrotem, gdzie budynek niemal widac stojac w centrum Kadyn? I jeszcze jedna uwaga dla tych gamoni co nie wiedza ze zyja- chyba wszyscy chcemy remontu tej drogi bo niszcza sie nasze samochody ale chcemy zeby to odbylo sie w cywilizowany sposob. Nie stac nikogo z nas zeby dojezdzac do pracy droga 6 razy dluzsza.
Kadyniak