UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Ktoś kto zatwierdził plan remontu tej drogi nie zwracając uwagi na to jak będą rozwiązane objazdy, jak zabezpieczy się transport ludzi do pracy i do szkół, jak będą informowani o utrudnieniach mieszkańcy powinien poszukać sobie innej pracy. Można przecież zrobić ruch wahadłowy, zrobić mosty tymczasowe i oczywiście zrobić obok ścieżkę rowerową, ale nie u nas. U nas szuka się oszczędności, pseudo oszczędności, które po kilku latach trzeba poprawiać, remont drogi cieszy. .. ale jak się można nie wkur. .. jak widzi się znaki informujące o objazdach, które wydłużą drogę o kilkadziesiąt kilometrów i jednocześnie widzi się na remontowanej drodze 2-3 ludzi pracującym na całym remontowanym odcinku, w takim tempie remont tej drogi potrwa kilkanaście lat, ale kogo to obchodzi, jak to u nas. Poprawny optymista