UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ktoś kto zatwierdził plan remontu tej drogi nie zwracając uwagi na to jak będą rozwiązane objazdy, jak zabezpieczy się transport ludzi do pracy i do szkół, jak będą informowani o utrudnieniach mieszkańcy powinien poszukać sobie innej pracy. Można przecież zrobić ruch wahadłowy, zrobić mosty tymczasowe i oczywiście zrobić obok ścieżkę rowerową, ale nie u nas. U nas szuka się oszczędności, pseudo oszczędności, które po kilku latach trzeba poprawiać, remont drogi cieszy. .. ale jak się można nie wkur. .. jak widzi się znaki informujące o objazdach, które wydłużą drogę o kilkadziesiąt kilometrów i jednocześnie widzi się na remontowanej drodze 2-3 ludzi pracującym na całym remontowanym odcinku, w takim tempie remont tej drogi potrwa kilkanaście lat, ale kogo to obchodzi, jak to u nas. Poprawny optymista