UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wszyscy piszą o wszystkim a co z ludzimi którzy nie mają samochodów są to ludzie starsi jak mogą się dostać do ęlbląga do lekarza i specjalistów o tych ludziach nikt nie myśli starsi ludzie aby dojść na przystanek muszą pokonać 3 km drogi do autobusu Panie Burmistrzu o tych ludziach pan zapomina a takich ludzi w kamionku wielkim jest wielu