UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czytajcie co niektórzy ze zrozumieniem. NIKT się nie czepia że remontują !!! Ale niech to robią z głową. Zawalona sprawa na etapie projektowania. Znowu wychodzi nasze Polaków nieuctwo i brak organizacji. Nie mówiąc już o tym, że w projekcie zabrakło ścieżki rowerowej. Rozumiem, że większe koszty, ale to pseudo oszczędności. Taka inwestycja szybciej by się zwróciła. Plany o rozwoju turystyki a infrastruktury brak nawet na tym etapie.
krach