UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I oto wszem i wobec ukazała się mentalnośc nasza, Ciągłe narzekanie; wiadomo że remont będzie więc trudnosci tez bedą, ale pamiętajcie kiedy remont się skończy i bedzie piekna drogą dalej będziecie narzeać że za szybko jeżdżą bo jak były dziury to chociarz wolniej jeździli. Dla mnie osobiście jak widzę remonty, to dla mnie oznacza że będzie tylko lepiej. Więc cierpliwości.
Zeb McKaine