UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ty powyzej sie nie udzielaj. . A Wy tam w Olsztynie-nikt sie nawet nie domyslal ze zerwiecie mosty nie robiac ich objazdow. Na Wisle potrafia most pontonowy rozlozyc a tu kilka metrow jest tak wielkim problemem. Usunac tych bezmozgich "fachowcow" ze stolkow. Za nasze tam siedza a robia na pod gore. Tak planuja zeby na premie zostalo. A Ty buraku sobie radz.
Kadyniak