UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Natchniony artykułami z historii miasta Elbląga proponuję wysłać pana Prezydenta Miasta, Radę Miejską i Dyrektorów Departamentów na wojnę do Awganistanu z pensją wynoszącą połowę najniższego zasiłku chorobowego. Jak wrócą ranni dostaną ode mnie cygaro i tabliczkę szwajcarskiej czekolady! Hero.