UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Muzeum obecnie eksploruje archeologicznie podzamcze, a po zakończeniu prac planuje przenieść badania na obszar byłego zamku wysokiego w okolicy ulicy Wapiennej. Wg. muzeum może to nastąpić już za dwa-trzy lata.