UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Budować drogi trzeba tylko czy nie można zbudować dróg na palach a jezdnie na płytach betonowych. Elbląg ma ukryte zabytki pod ziemią a można połączyć nowoczesność z historią. Wiadomo że w Elblągu był zamek a może pora znależć to miejsce i odbudować obiekt. Wreszcie by były atrakcje turystyczne bo to jest obecnie to żenada.