UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziwne że dopiero teraz odnaleziono te pozostałości. Na zdjęciach widać jakieś rury i kable które same tam się nie ułożyły, i nikt podczas instalacji tych kabli i rur nie zauważył niczego. Jakby pokopali pod parkingiem przy PKO, dokopaliby się do potężnego bunkra przeciwlotniczego.

Wredny