UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakoś dziwne, że tych co mają w portfelu 2 zł było najwięcej pijanych. Dni Elbląga same w sobie bardzo dobre, ale te towarzystwo zataczających się pijaków-wiesniaków szukajacych zaczepki, rzucających butelkami oraz dmuchających na wszystkie strony dymem papierosowym nie bardzo przypadło mi do gustu. Zróbcie wstęp za 10 zł i już tą hołotę przetrzepie. .. PS. Narzekający jak to jest źle - zrezygnujcie z internetu a będziecie mieli dodatkowe 50 zł na chleb

Kikutek