UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elbląg rozkopany, nie ma pieniędzy na dokończenie robót. Kolejne inwestycje upadają, firmy plajtują. .. Ale lud potrzebuje igrzysk :) Ciemnota, wieśniactwo i cebularstwo. Ci co jeszcze nie uciekli stąd - chyba pora to zrobić!