UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To, że nadal nie ma pracy w mieście i bezrobocie rosnie, a w centrum jest parę uciążliwych dziur w jezdni, to nic. Robotę mozna przecież znależć za granicą, albo mieszkać z mamusią, a po mieście nie jezdzić autem. Ważne, że Dni Elbląga się udały, liczy się pozytywne myślenie.