UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To, że nadal nie ma pracy w mieście i bezrobocie rosnie, a w centrum jest parę uciążliwych dziur w jezdni, to nic. Robotę mozna przecież znależć za granicą, albo mieszkać z mamusią, a po mieście nie jezdzić autem. Ważne, że Dni Elbląga się udały, liczy się pozytywne myślenie.