UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do pierwszego wpisu: tak ALSTOM zrobił kolejne dni otwarte, zaprosił mieszkańców do zwiedzenia zakładu. W tym roku pomyślano o dzieciach- dla nich właśnie powstała zjeżdżalnia, eurobungee, animatorzy, malowanie twarzy, talony na batony i lody. Bardzo przepraszam, w imieniu Zarządu ALSTOM, że nie dostał pan żadnego gadżetu, albo że nie było dla pana nic interesującego ( w zasadzie to nie wiem czego pan oczekiwał? zestawu turbin turystycznych??? ). W odpowiedzi na kolejne wpisy: rzeczywiście tak w ALSTOM pracujemy, w takich warunkach, jest czysto, nie ma smarów, nie ma wiórów, wszyscy o to dbamy, pracownicy firmy jak i firmy wykonującej usługi sprzątania CLEANER. Jako pracownik firmy, byłem dziś niezmiernie zadowolony z ilości osób odwiedzających naszą firmę. Dziękuję Państwu za tak liczne przybycie, pytania i dociekliwość odnośnie procesów produkcyjnych. ALSTOM się zmienia, sami to Państwo przyznaliście, że kolejne wizyty na dni otwarte was zaskakują, nowymi maszynami, nowymi pomieszczeniami. Dzisiejszymi odwiedzinami, udowodniliście Państwo, że warto takie imprezy organizować dla mieszkańców :) Serdecznie pozdrawiam - pracownik ALSTOM

prawy do leweg